Nejbližší koncerty

06.06.2018 Koncert
Praha 7, Štvanice, Česko
16.06.2018 Koncert
Hostěnice, Česko
16.06.2018 Koncert
Vysoké Chvojno, Česko
další koncerty....

Aktuálně

obrazek
21.10.2015

Do posledního místa zaplněná jízdárna se v pátek večer na výsost dobře bavila. Kromě tradičních hitů dvou populárních zpěváků totiž zazněly i společné projekty obou aktérů charitativního koncertu. Jeho součástí byl i křest zbrusu nového CD Romana Horkého Babí léto.

obrazek
21.10.2015

Sešli se znovu společně na jednom pódiu. A znovu bavili do posledního místa zaplněné hlediště. Tentokrát se Petr Bende a Roman Horký společně zúčastnili charitativního projektu náměšťské Kavárny Pohodička,který se podruhé konal na pomoc lidem s mentálním postižením. Hudba pro Pohodičku, jak se vskutku povedená akce jmenovala, přilákala do jízdárny náměšťského zámku více než šest stovek návštěvníků.

obrazek
05.10.2015

Roman Horký v rámci podzimního výletu s rodinou navštívil i své pardubické kamarády, kteří organizovali pro své fanoušky koncert v Moravském krasu. Akustický koncert Marien se odehrál v jeskyni Výpustek, která má opravdu výjimečnou akustiku. Ke společnému vystoupení nebylo Romana třeba přesvědčovat, protože atmosféra byla opravdu skvělá.

obrazek
04.09.2015

Rozhovor s Romanem Horkým najdete v aktuálním čísle vydání časopisu Překvapení č.40, který právě vyšel.

obrazek
03.07.2015

Album Babí léto je sice podepsáno také skupinou Kamelot, ale výhradním autorem písní i textů je tradičně kytarista a zpěvák Roman Horký. Ten každou z písní koncipoval jako vyznání "někomu" či "něčemu" a ke každé v bookletu připsal pár vět o tom, proč ji složil. Ale hlavně k natáčení pozval nečekané hosty. A v jednom případě musel dostat svolení od manželky.

obrazek
18.08.2015

Tisková konference k vydání nového CD Babí léto a také videoklipu se konala v kongresovém centru Žižkovské věže v Praze 16.9.2015. Úvodní přivítání a řeč patřila vynikající české moderátorce, a to nejen počasí,Taťáně Míkové. Poté Roman Horký společně s kapelou zahráli titulní píseň z nového alba Babí léto. Z hostů, kteří se na albu svým zpěvem také podíleli, se představili Petr Bende a Blanka Šrůmová.

obrazek
25.06.2015

S frontmanem Horkým nazpíval duet. Brněnská folková skupina Kamelot v čele se skladatelem a zpěvákem Romanem Horkým (51) si na nové album s názvem Babí léto přizvala nečekané hosty. Horký si zazpíval duet s popovými interprety Daliborem Jandou a Ilonou Csákovou. Vedle nich na desce hostuje stylově bližší Petr Bende (38), s nímž Horký natočil písničku Kavčice. A právě Bende, pro kterého je Kamelot srdeční záležitostí, nechyběl ani u křtu nového cédéčka.

obrazek
30.09.2015

Dne 18. 9. 2015 vychází u společnosti Warner Music nové album Romana Horkého a skupiny Kamelot s názvem VYZNÁNÍ. Bude obsahovat 12 zbrusu nových písní, přičemž nejen titulní píseň ale každá z nich je svým způsobem vyznáním někomu konkrétnímu. Nové album bylo natočeno analogově ve studiu V-Zlín, takže si posluchači mohou vychutnat autentičnost a plastičnost zaznamenaného zvuku. Roman Horký natáčel nejen s hudebníky z vlastní skupiny Kamelot, ale také se špičkovými muzikanty jako jsou Ivo Viktorin (klávesy), Petr Vavřík (basová kytara) a smyčcový kvartet Grajcar.

<<<< 1 2 3
Novinky

Partneři