Nejbližší koncerty

15.11.2018 Koncert
Vyškov, Česko
30.11.2018 Koncert
Brno-Bystrc, Česko
14.12.2018 Koncert
Praha, KD Mlejn, Česko
další koncerty....

Petr Bende pokřtil Vyznání kapely Kamelot

Brněnská folková skupina Kamelot v čele se skladatelem a zpěvákem Romanem Horkým (51) si na nové album s názvem Vyznání přizvala nečekané hosty. Horký si zazpíval duet s popovými interprety Daliborem Jandou a Ilonou Csákovou.

 

Vedle nich na desce hostuje stylově bližší Petr Bende (38), s nímž Horký natočil písničku Kavčice. A právě Bende, pro kterého je Kamelot srdeční záležitostí, nechyběl ani u křtu nového cédéčka.

„Pro mě je to kapela, na které jsem vyrůstal. Dokonce jsme ze stejného kraje. Nosil jsem jim na festivaly svoje demáče, když mi bylo třináct. Naše první spolupráce vznikla v roce 1999, kdy jsem byl pozvaný jako předskokan na šňůru,“ vzpomínal Petr.

Zpěvák pojede s Horkým a skupinou Kamelot i podzimní šňůru koncertů po Česku a zavítají i na Slovensko. „Pojedu s nimi v listopadu nějaké koncerty, něco jsme odjeli už minulý rok, když měl Roman Horký padesát,“ uvedl Bende.

Jedinečný dvojkoncert, na němž vystoupí Petr Bende se svojí kapelou a Roman Horký se skupinou Kamelot, se ovšem uskuteční už tento pátek 25. září v Náměšti nad Oslavou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

Autor: sluka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Novinky

Partneři